Keresés

Részletes keresés

CsirkeP Creative Commons License 2001.05.26 0 0 90
Úgy látom, a topic menstruációs ciklusa már túlhaladta a 2 évet ;-)
Szóval, attól függ. Ha mardna a jelenlegi agyam, akkor agyonleszbizném magam (ti. el nem tudom képzelni, hogy egy pasira szerelmesen nézzek, netán még csókolódzzak is).
Egyébként meg halálra hapsiznám magam. Már ha a férfivé visszaváltozás a HIV-vírusokat is kimossa belőlem.
Ahoz, hogy főzni vagy vasalni megtanuljak, egy hét úgyis kevés (igaz, ezt elvileg előtte is lehetne gyakorolni, de minek :-)).
SmartAss Creative Commons License 1999.03.18 0 0 89
Ribizli,
Te itt tulajdonképpen minek örültél? Hogy ilyen majmok vagyunk és még fordítva sem tudunk elszakadni a rögeszméinktől? Vagy a meghatottságtól, hogy ez a sok kan még nőként is csak egy p...ra vágyik?
Előzmény: ribizli (86)
Dr. Omedar Creative Commons License 1999.03.17 0 0 88
Valamelyik ujsagban olvastam, h. tudosok azon faradoznak, h. ffi.-ak!!! is kihordhassanak terhesseget. Allatkiserletek mar vannak. Ugyhogy a bator probalkozok nem hogy egy hetig, de akar 9 honapig megtapasztalhatnak a noi mivolt egyik legnehezebb aspektusat Azt hiszem inkabb tusa lenne a szamukra! :))))
SigmundFraud Creative Commons License 1999.03.17 0 0 87
Hasraesnék a patáscipőmben
ribizli Creative Commons License 1999.03.17 0 0 86
:-))
Előzmény: SmartAss (85)
SmartAss Creative Commons License 1999.03.16 0 0 85
Én biztos kipróbálnám, szuper lenne. Sokkal jobban érteném a világot, a nőket, a hapsikat, stb.

Azért fiúk, nem állítottunk ki egy kib@....tt nagy szegénységi bizonyítványt magunkról? Legtöbb hozzászólás bűzlik a hím sztereotípiáktól! Meg a p....tól, amit nagyon szeretnénk!!!!szégyen

ribizli Creative Commons License 1999.03.09 0 0 84
Az semmi, hogy jól mulattam, de éppen ma ebédnél ajánlottam valakinek, hogy olvassa el! Most meg kétségbeesve látom, hogy nem látom! :-(
jellem, kérlek, írd be mégegyszer!
Volt Homonay professzor(nemigazi), meg váróterem, meg üvöltés, meg három öregasszony, na, emlékszel már? ,-)
ribizli
Előzmény: jellem (72)
Kopasz Creative Commons License 1999.03.09 0 0 83
Hát én kipróbálnám. Szerintem egy igazi női orgazmus jobb mint egy férfié. Leszbosz nem nyerő, az a természeti erőforrások pazarlása. Ja és ha esetleg a női logikához is közelebb jutnék, az külön nyerő lenne!

Üdv: Kopasz

leha Creative Commons License 1999.03.08 0 0 81
kizárólag gazdag, szép és fiatal nővé szeretnék változni. úgy, hogy a hét még a menstruációm előtt lejárjon : )
és természetesen falnám a leszbikus szeretőket : )
Nuwanda Creative Commons License 1999.03.08 0 0 80
huhh, remixdog!
Ez elég hácé volt!!! :)))
Előzmény: remixdog (79)
remixdog Creative Commons License 1999.03.08 0 0 79
hát én csak tíz-húsz percekről beszélnék, de az nagyon jó volt
néhány éve még rendszeresen szívtam és rendszeresen relaxáltam, aztán megpróbáltam egyszer kombinálni a kettőt, majd ezután megismételtem még néhányszor
ilyenkor mindig nagyon kívántam a szexet, de mivel a helyzetből adódóan mindig egyedül voltam, eleinte kivertem, de egyszer elkezdtem azt érezni, hogy nő vagyok, és nagyon el tudtam képzelni, hogy szeretkezek egy férfival, és ez nem csak egy elképzelés volt, hanem egy igen finom érzés, egy nagyon-nagyon jó érzés valahol mélyen-délen
egy finom kielégülés

kankutyaszuka

Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.03.08 0 0 78
Hogy mit csinánék, ha nové változhatnék egy hétre? Hát, a válasz attól függ, hogy az agyam is noi lenne-e, vagy maradna, ami volt.

Ha noi agyam lenne, akkor fogalmam sincs mit csinálnék, azt csak a noi agyam tudná megmondani.

Ha a saját agyam maradna meg, akkor a pasizásnak lottek, viszont nem tudnám levenni magamról a kezemet, úgyhogy ki sem mozdulnék az ágyból:)))))

Palánk

Ságvári 32 E. Creative Commons License 1999.03.08 0 0 77
Nőnapkor nem ártana nővé válni. Nem kellene virágot venni és bárgyú mosolyok kiséretében átnyújtani. Igaz, el kellene a jókívánságokat fogadni, ami legalább olyan nagy megpróbáltatás.
másikegylány Creative Commons License 1999.03.08 0 0 76
:)
Előzmény: Nuwanda (75)
Nuwanda Creative Commons License 1999.03.08 0 0 75
másikegylány,
Köszike!
(Van aki kákának nézte a hozzászólásomat, pedig csak az általam elképzelt nöi sokszínüséget és szeszélyt akartam vele megragadni...)
Előzmény: másikegylány (74)
másikegylány Creative Commons License 1999.03.08 0 0 74
Freud kollegát inkább hagyjuk, mindig is Jung mellett voltam. Ő emberként gondolkodott, nem férfiként.
"Akkor is nő vagyok, ha..." Elég leszűkült szerep. Én MINDEN szeretnék lenni.
lásd -> Nuwanda hozzászólását. Az tecc. Az első négy sor. Egy nőben igenis meg kell lennie mindennek és a minden ellentétének is. De egy férfiben is.

Továbbra is csak annak vagyok hajlandó nő lenni, aki a NŐt látja bennem. És kész.

Előzmény: Xenike (62)
mal Creative Commons License 1999.03.08 0 0 73
Kiülök a lépcsőházba, lógatom a fofámban a cigit, tűsarkú patáimat hanyagul legeltetem a korláton, miközben esetleg hüvejkujjaimat szaténgatyám zsebébe dugva stírálok.
jellem Creative Commons License 1999.03.08 0 0 72
ribizli látta, hogy én tök jót, és nevetett is rajta, mér tetszett kivenni csókolom?!
jellem Creative Commons License 1999.03.08 0 0 71
hoválátt az írásom?
ribizli Creative Commons License 1999.03.08 0 0 70
Hmm, ez elgondolkodtató! ;-)
ribizli
Előzmény: CooCooFooZoo (68)
jellem Creative Commons License 1999.03.08 0 0 69
in
ccfz call jetzt le jellemeau!
cserez
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.03.08 0 0 68

"OK! OK! Hold it! I just want to say something.

You know, for every dollar a man makes a woman makes 63 cents. Now, fifty years ago that was 62 cents. So, with that kind of luck, it'll be the year 3.888 before we make a buck.

But hey, girls?"

Laurie Anderson: Beautiful Red Dress, 1982.

Mci Creative Commons License 1999.03.08 0 0 67
Én kipróbálnám, de csak egy hétig. Fekete hajú, kreolbőrű nő lennék telt keblekkel. Csak a szexért próbálnám ki. Az orgazmust és a leszbi szexet. Vajon milyen lehet?
És kíváncsi vagyok, milyen a gondolkodás menetük. Miért hazudnak mindig?
Nem érterm a többieket, akik csak szórakoznának a férfiakkal. Miért? Abban nincs semmi szórakoztató, szerintem. Ezt csak a szórakozásért tenném meg, és szerintem mindenki aki nővé válna egy hétig.
Ziege Creative Commons License 1999.03.08 0 0 66
Na akkor hatvansokadikként csak annyit mondanék:
Ha nővé válhatnék egy hétre, akkor persze csak iszonyú jó nővé válnék (ha választhatnék). Vékony lennék, őzike szemű, a férfiakból állandóan orális szex gondolatát kiváltó szám lenne, hosszú combom, olyan kerek fenekem és kemény melleim lennének, hogy a férfiak agyvérzést kapnának. Mindig passzos cuccokban járnék, hogy kiadja a formámat a ruha, s átüssön a bugyim meg a melltartóm vonala.
Egyébként marha okos és öntudatos is szeretnék lenni.
Mindezeket összetéve baromira jól szórakoznék: akárhány férfivel találkoznék naponta, flörtölnék velük, eléggé félreérthető megjegyzéseket és mozdulatokat tennék, hogy amikor már áll a f@rkuk, s azt hiszik, már csak egy mondaton múlik, hogy elmenjek velük, akkor hosszas és igen értelmes értekezésbe kezdenék, a köztünk lévő mély és felhőtlen baráti/kollegiális/haveri/emberi etc. viszonyról, arról,mennyire kedvelem őket, de...
A végén hozzátenném: és különben is: nagyon szeretem a barátomat, aki már négy éve megvan nekem.
álnév Creative Commons License 1999.03.08 0 0 65
Nőnap!

Hivjatok meg vacsira!!!

BNMN.

Typographic Creative Commons License 1999.03.08 0 0 64
Emberek
És mi van a fogantatással, egy hét után mi lesz a magzattal
Typo
sörhas Creative Commons License 1999.03.08 0 0 63
Én maradnék inkább férfinak. ha belegondolok, hogy a nők mennyire komplikáltak, s néha logikátlanok, na azt már nem. Nem tunék úgy élni, hogy ne lehessek egy szintig igénytelen, ne csinálhassam azt, amihez kedvem van.
Nem akarom bántani a lányokat, nagyon szeretem, s tisztelem őket, de azért ezt kihagynám.


sörhas

Xenike Creative Commons License 1999.03.08 0 0 62
Csatlakoznék banyushoz!
Javaslom Freud kollégát tanulmányozásra, nem kell minden gondolatával egyettérteni, de azt gondolom, hogy nem csak a férfitól vagyok nő, hanem akkor is nő vagyok, ha megyek az utcán, ha dolgozom, sőt akkor is, ha egyedül vagyok, és senki sem lát. És ez így is van jól. Soha sem szerettem volna férfi lenni, és ez is így van jól.
Előzmény: másikegylány (57)
Vanek Creative Commons License 1999.03.08 0 0 61
Aki no akar lenni jelentkezzen. Van Flex...

Vanek -a csodadoktor-

Béb Creative Commons License 1999.03.08 0 0 60
Hogy egy kis új lendületet adjak ennek a topicnak, elárulok T. hímnemű Tasztaltársaimnak egy titkot: minden "testi hátrány" ellenére világéletemben imádtam nő lenni. És igen sokszor bírtam sajnálni :-))) férfitársaimat. Egyébként meg próbáltam már elképzelni, hogy én legyek a 6-os villamos, de igazából még sose sikerült :-)))
Jégtörő társamnak pedig csak annyit: frigid nők nemigen vannak, csak nagyon sok olyan férfi, akiknek nem sok fogalmuk van arról, hogyan köll a jeget törni. Akkor aztán meg dolgozhat helyettük a nő - de sebaj. :-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!